1 / 7
Mercedes Sprinter 212
2.350 €
Цената не е фиксна
18.04.2022 09:39

Тетово / Тетово

Se prodava Mercedes Sprinter 212 -98
Kombeto e 8 1 na soobracajna a vo kombeto ima 14 sedista,se vozi so B kategorija problem so motor menjac nema,samo ima karoseriski zabeleski...
Isto taka ima i folii 100% so Atest.
Go prodavam poradi zemeno na pogolemo vozilo
Moze i zamena za kola
077 533 978
078 352 079

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
78352079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам