1 / 6
EcoSpar 10kw
26.500 МКД
29.06.2022 10:37

Велес / Велес

Се продава печка со систем за дување на топол воздух за површини до 100m2,високо квалитетна палетна камина ECOSPAR KARINA 10KW.
Ефикасност при номинална излезна роплина n% 92.
Тежина:125kg
Димензи: 48,5cm/63cm/105cm
Користена е само две сезони,буквално како нова,сервисирана сега.
Цена: 26500денари.
Контакт: 075332101

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
075332101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам