1 / 5
SE PRODAVA
250 €
28.05.2022 19:00

Демир Хисар

Se prodava tomos aftomatik,so novio motor,so golem cilindar,,ispravno,so soobrajkajna,info na brojo samo 076 477 847,,,,,076 477 847 mozi i zamena so apn 6

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Goran Nikolovski
Потврден огласувач
077872600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам