1 / 5
Mazda 626 2.0 DITD 99god
1 €
14.05.2022 20:33

Гевгелија / Гевгелија

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena
Kolata e so mk dokumenti i raboti

Se prodava na delovi ili cela i mozna e zamena pomalo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам