1 / 5
Mazda 626 2.0 DITD 99god
1 €
07.08.2022 13:52

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mazda

Модел:

626

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena
Kolata e so mk dokumenti i raboti

Se prodava na delovi ili cela i mozna e zamena pomalo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам