1 / 2
Prodavam Avent gotvac na parea i blender
5.000 МКД
18.04.2022 11:41

Карпош / Скопје

Prodavam poloven Avent gotvac na parea i blender za bebinja. Malku koristen i vo dobra sostojba.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка детска храна

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078 351 450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам