1 / 4
Продавам нов синтисајзер.
3.000 МКД
Со вклучен ДДВ
18.04.2022 13:47

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов (полупрофесинален) синтисајзер , одличен за почетници, со 5 октави, и големи дирки слично како на пијано.
Цена 3000 денари.
076/464-696

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
076/464-696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам