1 / 6
VLEKAC MAN 18-400 МАН
По Договор
08.08.2022 10:25

Штип / Штип

Vlekac Man 2011g Mega Euro 5 EEV dobri gumi diskovi plocki ekstra sostojba.
-------- info na tel ---------
---------070 322 083 --------

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

KOCUBA KOMPANI
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам