1 / 2
SE PRODAVA ODLICNA KUKA - top LOKACIJA
По Договор
06.06.2022 16:32

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

266 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

283 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1976

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ohrid

Se prodava odlicna kuka, locirana na 5min od OU Hristo Uzunov.
Kukata e vo odlicna kondicija, vednas vselliva, renovirana pred 5 god.
Raspolaga so:
- suteren vo koj se rasporedeni 3 podrumski prostorii i garaza, so vkupna povrsina od 67 m2
- dva nezavisna sprata so po 70 m2 prv kat i 76m2 vtor kat
- odlicno uredeno dvorno mesto, pred
i pozadi kuka, so vkupna povrsina od 283m2
- deloven prostor od 53m2
Vkupna povrsina na placot e okolu 410m2.
Za poveke info, javete se na:
078251388

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

AGENCIJA VIZIJA - Ohrid
Потврден огласувач
078251388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам