PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE
1 МКД
Цената не е фиксна
29.04.2022 19:48

Битола / Битола

Квадратура:

42000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat 42000 m2 na edno mesto vo selo opticari. Za poveke informacii javetese na.
078385532 078288014
078385532 078288014
078385532 078288014

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

metodija
Потврден огласувач
078385532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам