1 / 2
Се продава деловен простор!
1 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 12:05

Неготино / Неготино

Се продава деловен простор на автобуската станица во Неготино со површина од 24м2 и подрум од 16м2! Локацијата е со право на сопственост! Тел. 078 311 401

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078 311 401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам