Продавам плац - куќно место
50 €
18.04.2022 19:53

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

765 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава или издава плац - куќно земјиште во село Сиричино - Тетово. Плацот е со големина од 765 м2 и е лоциран на крајот од селото покрај пат. Просторот е атрактивен, обиколен со зеленило и е погоден за изградба на викендици, отворање на угостителски објект, фирма или друго.

Телефон за контакт: 077 867 207

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
077867207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам