1 / 10
AUDI A6 2.5 180ks
1.500 €
13.05.2022 10:02

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Od oprema poseduva:
-Klimatronik
-Bord Kompjuter
-Tempomat
-Greaci na sedista
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na stakla
-Podesliv volan po visina
-Aluminiumski bandasi 17*
-Ozvucuvanje BOSE odlicno
I mng drugo
REGISTRACIJA CELA GODINA..
MOTOROT,MENJAC VO PERFEKTNA SOSTOJBA
MOZNA E ZAMENA ZA POMALO VOZILO SO MOJA ILI VASA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

stefan
Потврден огласувач
078344965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам