1 / 3
Noz za secenje hartija POLAR
1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2022 20:35

Карпош / Скопје

Nozot i ofset masinata "ADAST 514" se vo odlicna sostojba,

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Snezana Dzepovska
Потврден огласувач
070227166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам