1 / 4
NOXPLANATION
800 МКД
Цената е фиксна
18.04.2022 21:25

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Блузи

Големина:

M

Боја:

Црна

Достапни величини S,M,L,XL
Цена: 800ден

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
070383612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам