1 / 1
Panther X2 - Helium Hotspot Miner - HNT
599 €
Цената не е фиксна
640 €
18.05.2022 13:00

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

На залиха нови во фолија мајнери за хелиум Panther X2 - latest batch. Цената е 699€ --> 599€ за еден уред, доколку се земат повеќе може подобра цена.

- 5W потрошувачка на електрична енергија (помалку од штедлива сијалица)

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
38977937800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам