1 / 4
Продавам Kawasaki 750 KUBICI
1 €
Цената е фиксна
31.08.2022 16:40

Струга / Струга

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2003

Модел:

ZR-7S

Километри:

65000

Kawasaki 750 KUBICI
ZR-7S
GODINA 2003
70000 KM
Kompletno servisiran
Makedonska registracija
Vo ODLICNA sostojba

CENA 3000 EU FIKSNA
Samo za ozbilni kupuvaci
Barajte na br 077 666 662 od 19-22 casot

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dame
Потврден огласувач
077666662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам