1 / 8
СЕ ПРОДАВА ! VW Polo
По Договор
03.02.2023 18:47

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава VW Polo регистрирано до 12.2023година истото е редовно сервисирано и одржувано во одлична состојба има А-тест на задни фолии.
Цена по договор!
Контакт тел: 075 203 491

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

J.Genius
Потврден огласувач
075203491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам