1 / 4
Digitalen Tajmer za elektricni aparati
599 МКД
18.09.2022 12:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Дигитален тајмер - Приклучок за напојување до 3500w -10A. Идеален за контролирање на времето на користење на енергијата во различни ситуации каде што е неопходно однапред да се одреди време. Широко се користи за минимизирање на потрошувачката на електрична енергија.

☑ Автоматски се сетира за исклучување на уредот кој се напојува.
☑ Се користи на апарати, како што се стерео, електрични греалки (бојлери), аквариуми, пумпи за базен, пумпи за вода, кафемати, светилки, вентилатори, рефлектори, машини итн.
☑ Боја: бела.
☑ Напон: 110V ~ 220V (BIVOLT).
☑ Фреквенција: 50/60Hz.
☑ Максимално оптоварување: 10A 3500W.
☑ Струја: 3А.
☑ Работна температура: -10°C ~ 50°C.
☑ Закажете до 9 настани (вклучено/исклучено) дневно
☑ Со часовник (24 часа).
☑ Со LED индикатор за активирање (тајминг).
☑ Рачно управувано копче со три функции: вклучување, исклучување и автоматско.
☑ Најкраток временски интервал: 1 минута.
☑ Најдолг временски интервал: 1 недела.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Digitalen tester na voda

399 МКД

Set gumeni futroli za zastita na zici

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам