1 / 9
Renault Megane 1.9 Dci 115 ks. 2007 god. CABRIO..
По Договор
13.05.2022 12:47

Пехчево / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault Megane 1.9 Dci 115 ks. 2007 god. ( CABRIO ).
So mnogu oprema:...
- Air - Bag , Asp , Esp.
- Bord kompjuter.
- Tempomat.
- Komandi na volan.
- Podesuvanje na volan i sediste gore dole napred nazad.
- Centralno zaklucuvanje so dalecinsko.
- EL - 4 Stakla.
- EL - Retrovizori.
- Cd original radio.
- Dvozonski klimatronik / klima.
- Senzor za dozd.
- Realni 290.000 Km.
- Menjac , Motor , Zamaec. Bez maana top sostojba.
- Registrirana do 20.4.2023 godina.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам