1 / 8
Преинсталација и сервис на десктоп/лаптоп компјутер
По Договор
26.06.2022 10:34

Битола / Битола

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

1. Преинсталација на Windows и MacOS
2. Комплетно и рачно чистење на лаптоп и десктоп компјутер и компјутерски компоненти без помош на компресор
3. Дијагностика и сервис на десктоп/лаптоп компјутер
4. Промена на термална паста (cpu и gpu)
5. Надограбна на десктоп/лаптоп компјутер
6. Склопување на конфигурација по ваша желба
7. Откуп на десктоп/лаптоп компјутер

Контакт:
076 473 174
076 479 392

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

FixMe Bitola
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам