1 / 12
CUBE Acid 2021god L 29er 1X12
9 €
Цената е фиксна
06.08.2022 11:50

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

--CUBE Acid 2021god L 29er 1X12
--95% NOV.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

......
Потврден огласувач
...> 078/ 258/ 801 <...
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам