1 / 2
Градежно земјиште - С.Брајчино
1 €
13.05.2022 09:46

Ресен

Квадратура:

1136 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава овоштарник во градежен реон за КО Брајчино со вкупна површина од 1136 м2.

Цена според општинска тарифа за проценка за КО Брајчино - Градежен реон, плус цена за овошниот насад.

Контакт - 075-433-678

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075765883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам