1 / 1
Преводи од и на сите странски јазици, на секаква содржина
По Договор
24.04.2023 16:38

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Ви нудиме квалитетен,точен и професионален превод од и на сите странски јазици со вклучена лектура и заверка со потпис и печат од овластени судски преведувачи.
Исто така вршиме и услуга Нотарска заверка на преводи.
Праќаме преводи по сите градови во Македонија по карго или по пошта .

Контакт
тел/вибер 077/90-41-41

Веб стана: http://sudskiprevodi.mk/

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Судски преводи
Потврден огласувач
077904141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам