1 / 3
Se prodava konzola za gradeznistvo
По Договор
19.04.2022 11:32

Прилеп / Прилеп

Se prodava konzola za gradeznistvo.Konzolata e ekstra,trofazen motor.
Za poveke informacii:078/384-196

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
076368843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам