1 / 2
Sito sita za mlin
400 МКД
19.04.2022 12:58

Струга / Струга

Dve sita odlicna sostojba
Siroki 6 cm a po Golemina se 30 cm
Ednata ima dupki okolu 3.5/04mm
Drugata okolu 2/2,5mm

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Osovina

1900 МКД

Secilo za trimer

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам