1 / 6
Se prodava dukan vo Pelagonska 2 povolno
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 17:54

Битола / Битола

Квадратура:

22 m²

Греење:

Нема

Dukanot se naoga na prizemje vo Pelagonska 2 od vnatresnata strana. 16m2 prostor + 6m2 loza. Postoi moznost za prosiruvanje nanazad uste 10m2. So bezbednosna metalna roletna.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

suzana
Потврден огласувач
076369017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам