1 / 12
ATV 200cc
2.850 €
19.04.2022 15:59

Охрид / Охрид

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2022

Модел:

200ccc

⤵ Спецификации за ATV 200cc ⤵
✅ Воздушно ладење
✅ 4x2 - 170к.c - 6,5kw
✅ usb-приклучок
✅ Мењач мануелен
✅ Кочници предни и задни на дискови
✅ Палење електрично на копче
✅ Електрична шалт табла
✅ Дозволена носивост 332кг
✅ Димензии 1790x1045x1130

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Бисер Импорт Охрид
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид
Потврден огласувач
070 304 767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам