1 / 9
se IZDAVA deloven prostor 67 m2 vo poshirokiot centar
1 €
Цената не е фиксна
25.11.2022 19:52

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Se izdava Dukan od 67 m2 na ul. Vlatko Milenkovski (pod Tehnomarket)
Moze za poveke dejnosti
- trgovija
- kozmeticki salon
- kancelarii
- usluzni dejnosti
- i drugi nameni.......

Cena po dogovor

Tel. 070 207 509

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Mirko
Потврден огласувач
070207509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам