1 / 9
BMW 116i
4.600 €
28.06.2022 12:47

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, proizvedeno 2007, 237.000km. Odlicno socuvano so servisna istorija, od oprema
poseduva klima, abs, esp, 18 incni aluminiumski bandazi, led stopovi itn. Za povekje informacii ☎️070240943☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070240943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам