1 / 11
Ресторани
1 €
19.04.2022 17:37

Свети Николе / Свети Николе

Опрема за ресторан и кафич.
Печка на плин,сепариња,фритеза,столици,звучници,работни маси за во кујна (инох),пултови и тн…
Контакт тел. 070-962-116 Дарко

Категорија: Останато

Се продава од:

Гане
Потврден огласувач
075777401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам