1 / 4
Se prodavaat gumi
1 МКД
24.05.2022 21:28

Пробиштип

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

55

Дијаметар:

16

Lassa 225 55 r16 m+s so se bandazi
Cena po dogovor
Informacii na tel 075 311 300

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
070438534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам