1 / 1
Se prodava Vikendica
1 €
Цената не е фиксна
04.07.2022 19:41

Велес / Велес

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

1

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So plateni site davacki i imoten list. Vikendicata se naogja vo prekrasna priroda, dostapna po nekolku razlicni patista i voz, so sopstvena struja ( Solarni paneli i prirodna planinska voda do nea ).

Za pobliski informacii kontakt na 077582772 Nikola.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077582772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам