1 / 2
SAMSUNG A22 5G NOV
По Договор
19.04.2022 18:09

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A22 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

1 TB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

SAMSUNG A22 5G NOV ne raboten

075 215 886 jance

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

OglasBitola
Потврден огласувач
Broj.vo.oglasot
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам