1 / 2
Se prodava kamin na drva
350 €
Цената не е фиксна
17.06.2022 13:30

Струга / Струга

Kamin za parno greenje.. 180-200kvadrati prostorija.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Erol
Потврден огласувач
70532436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам