1 / 3
Prodavam torba za dokumenti
1.500 МКД
20.05.2022 10:34

Аеродром / Скопје

Prodavam torba za dokumenti i slicno. Torbata e od koza i e nekoristena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
72575747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам