1 / 1
ORIGINAL TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI}
1 €
14.11.2022 09:53

Прилеп / Прилеп

TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI}
SIRINA 92 MM
VISINA 80MM
OTVOR NA LAGER 20MM

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

ilko
Потврден огласувач
070913081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам