1 / 4
Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.09.2022 19:07

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
078457480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам