1 / 2
Pecka na peleti duvalka DIECOTEC 13 kw
55.000 МКД
19.04.2022 20:09

Виница / Виница

Se prodava pecka na peleti DIECOTEC duvalka 13 kw za 110 m2.koristena 1 mesec cena na nova 66.500 se prodava za 55.000

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам