1 / 7
Se izdava
1 €
27.07.2022 15:31

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Dimitar Vlaxov br.23

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. Kontakt Naume 070 307 437.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Naume Naumoski
Потврден огласувач
070307437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам