1 / 4
КИСЛОРОДЕН КОНЦЕНТРАТОР
550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2022 18:27

Демир Хисар

Испраќам по карго    

Се продава кислороден концентратор скоро нов.
Користен многу краток период.
Во супер состојба.

Со концентраторот и следува и оксиметар за мерење на концентрација на кислород во крвта.

контакт телефон : 070350089
вибер : +43664646243005 Роберт

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам