1 / 11
Velosipedska oprema dresovi velosiped scott
1.990 МКД
08.05.2023 13:06

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava velosipedska oprema
Za poveke sliki na Facebook stranata:
Fuga bikes

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dzunejd
Потврден огласувач
070335214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам