1 / 8
Користена јамболија
1.000 МКД
30.06.2022 10:47

Кисела Вода / Скопје

Јамболијата е купена во Грција, користена но сочувана како нова, димензиите се 1.5 м х 1.8 м. Изработена од чиста волна со квалитет кој во денешно време тешко се наоѓа. Може да се користи за викендички за во зимно време за топлина а исто така може да се користи и за покривање на подни површини. Јамболијата одамна не ми е користена но спакувана е во соодветен простор и преземени се мерки за нејзино чување и заштита .

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Lile
Потврден огласувач
078476754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам