1 / 12
Nokia, Samsung, Motorola, Siemens, Panasonic, Sony Ericsson.
1 МКД
Цената е фиксна
02.05.2022 22:18

Охрид / Охрид

PRODAVAM RETRO telefoni, vo isklucitelna sostojba, telefonite se od licna kolekcija i se perfektno zacuvani skoro site a nekoi se i novi ili so kutija.
Sony Ericsson W200- 700 den
Sony Ericsson P900- 2200 den
Siemens C25-500 den
Siemens MC60- 2000 den
Nokia 6300- 1400 den
Nokia C3-01- 1800 den
Nokia 6020- 700 den
Nokia N91- 250€


Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
071738358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам