1 / 11
iPhone 12 Mini 64GB Int. Garancija do 05.11.2022
480 €
19.05.2022 14:12

Кратово

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12 Mini

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

📲 iPhone 12 Mini
▪️ 64GB / 4GB Ram
▫️ Kako NOV so Internacionalna Garancija do 05.11.2022 - Aktiviran na 06.11.2021
▪️ True Tone ✅
▫️ Face ID ✅
▪️ Battery health 97%🔋
▫️ Neverlock - Raboti na site karticki
▪️ Telefonot e kako Nov - Bez Grepka !
▫️ Sledi so maska, staklena folija i kabelche
💶 Cena: 480 Eur - Ne sum zainteresiran za nikakvi zameni..
📍 Lokacija: Kratovo
📞 075-571-399 Viber/WhatsApp

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

iPhone 12 Mini 64GB Int. Garancija do 05.11.2022

480 €

Samsung Galaxy J7 2017 EXTRA

4700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам