1 / 4
Trickl Bertoni kako nov
1.750 МКД
20.04.2022 09:44

Скопје Центар / Скопје

Se prodava trickl Bertoni italijanski. Malku e koristen i e kako nov.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

Nikola Jovanovski
Потврден огласувач
071333327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам