1 / 12
Seat Alhambra 1.9 tdi 116ks
2.250 €
2.350 €
17.05.2022 11:44

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Seat Alhambra 1.9 tdi 116 ks 2001god
Vo odlicna sostojba so ful oprema stegnata na vozenje nova prednica tip top e reg cela god
Za podetalni inf na 077 726 148

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам