1 / 12
Delovi za velosipedi
987.654 МКД
28.06.2022 10:23

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

25 "

Oprema i delovi za velosipedi
Prenos xtr 985 ..40.28...kurbli 175 .glavina xtr 200€
Senzor Garmin...800den
Sigma rox 6.0....3000den
Kroven drzac unitec italy nov 1200den
Kolce Cane Greek 27.2 ...65€
Pedali
Xt platforma 4500.5000 den
Specialized platrom 1500.3500 den
Sms ...2000.2500 den
Mwave ...platform 2500 den
Poli flay platrorm 2000 den
Weglo .1400 den
Sunshine.1100 den
Spd
Xt m8000..2300den
Spd shimano m424 ...1500den
Spd Ritchey red...1000den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам