1 / 12
Pameten casovnik
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 07:55

Кисела Вода / Скопје

Amazfot pace
Video na viber 078443654
Bez vibracii
GPS
bluetooth
Wifi
Heart rate,
Health tracking,
Fitness tracking,
Notifications
2000den.
Baterija drzi 5 dena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078443654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам