ПРОДАБАМ КУЦА НА ОДЛИЦНА ЛОКАЦИЈА
18 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2022 11:51

Кичево

Број на соби:

7

Квадратура:

940 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

740 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1987

Година на реновирање:

1987

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Кицево

Продавам куца многу поволно на многу убава локација МНОГУ ПОВОЛНО

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goce Mendizoski
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам